Anunturi gratuite - Evrika.ro

Anunturi gratuite Publicare anunt gratuit Cautare anunturi Categorii Intrebari frecvente Contact


Cautare avansata

anunturi afisate de la 261 la 280 din 12828 Anunturi gratuite prin feed RSS

Pagina ...| 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | ...

Vand in regim de urgenta 1000 baloti de lucerna
Vand in regim de urgenta 1000 baloti de lucerna
Vand in regim de urgenta 1000 baloti de lucerna (vand si mai putin, adica atat cat doreste cumparatorul) CU TRANSPORT INTEGRAT. ieftini. pe alese.marfa foarte buna.0755.500.501
»»»
Anunt din Ploiesti publicat in 2017-08-09

Angajam montator mobilier
Firma ce ofera servicii mobiliere complementare, specializata in asamblarea si instalarea mobilei impachetate de tipul celei ce se poate cumpara din magazine ca Ikea, Praktiker sau Bricostore, angajeaza tamplar universal cu experienta si posesor permis auto. Candidatul ideal: -disponibilitate la program prelungit -rezistenta la efort fizic (conditie fizica excelenta) -spirit de lucru in e »»»
Anunt din Bucuresti publicat in 2017-08-09

Fabrica Germania sortat cartofi - 1600 euro
Fabrica Germania sortat cartofi - 1600 euro
Angajari in Germania, cu contract individual de munca in fabrica de chipsuri sortat cartofi, ambalare in pungi si etichetare Salariu este de 1600 euro/net. Se accepta candidati cu sau fara experienta in domeniu, veti fi instruiti la locul de munca in limba romana. Numarul de ore de munca: 40/saptamana (se pot face si ore suplimentare, vor fi platite extra) Se ofera cazare si 1 masa/zi
»»»
Anunt din Suceava publicat in 2017-08-09

Reumpleri cartuse toner la minut pentru imprimante, multifunctionale, copiatoare
Reumpleri cartuse toner la minut pentru imprimante, multifunctionale, copiatoare
Reumpleri cartuse toner la minut pentru imprimante, multifunctionale, copiatoare, faxuri.In momentul preluarii cartusului vechi va dam un cartus incarcat. Serviciul "streaming" este unic in Romania si prin definitie foarte rapid. Preluarea si predarea cartuselor se realizeaza fara costuri suplimentare de transport in Bucuresti, la sediul societatii dvs. pe baza de comanda cu datele pentru fa
»»»
Anunt din Bucuresti publicat in 2017-08-09

Munca In livada - cules de mere
Munca In livada - cules de mere
Angajari in Germania in agricultura la cules de mere in livezi, cu salar de 1500 euro net Pot ocupa locurile de munca disponibile atat femei cat si barbati, fara probleme de sanatate si obisnuiti cu munca in agricultura, si cu varsta de pana la max 59 ani Se ofera: cazare si mancare, asigurare medicala, iar orele suplimentare efectuate sunt platite extra saptamanal Mai multe informa
»»»
Anunt din Suceava publicat in 2017-08-09

Angajez sudor, lacatus montator
Angajez sudor, lacatus montator, 2300-4500 lei net ! 0726394483. »»»
Anunt din Bucuresti publicat in 2017-08-09

SC Firma de constructii
Ai nevoie de ajutor ? Vrei sa construiesti un imobil, sau sa faci reparații si nu stii cu cine sa colaborezi ? Nu mai căuta, echipa potrivită iti vine in ajutor ! Bazându-ne pe cunoștințe vaste, acumulare in decursul a aproape 3 decenii, societatea noastră se reliefează prin calitatea lucrărilor sale. Societate condusă de un director de profesie structurist, realizează o »»»
Anunt din Bucuresti publicat in 2017-08-09

Vand DEEE: componente calculator, telefoane
Vand DEEE: componente calculator, telefoane
Persoana fizica din Bucuresti, doresc sa vand urmatoarele DEEE: 1. Placi de baza fara radiatoare: 12 kg; 2. Placi diverse contacte aurite: 3.5 kg; 3. Procesoare slot 1 Pentium 2 si Pentium 3 fara carcasa si fara radiator: 0.5 kg; 4. Memorii sdram, ddr1, ddr2, ect. contacte aurite: 0.5 kg; 5. Telefoane defecte: 2 kg; 6. Hdd PC si notebook: 13 kg. Iulian 0726858595 m
»»»
Anunt din Bucuresti publicat in 2017-08-09

Fabrica ulei in Germania, 1600 euro
Fabrica ulei in Germania, 1600 euro
Angajari in fabrica de ulei din Germania, cu salar de 1600 euro (orele suplimentare efectuate vor fi platite extra) Pot ocupa locurile de munca femei si barbati, persoane indemanatice si fara probleme de sanatate, cu varsta de pana la maxim 59 ani. Se munceste la imbuteliere, etichetare flacoane si infoliere la banda, se face instructaj la locul de munca in prima saptamana. Cazarea o
»»»
Anunt din Targu Mures publicat in 2017-08-09

Parfumuri Thierry Mugler Alien 60ml EDP dama
Parfumuri Thierry Mugler Alien 60ml EDP dama
Magazinul online Delight.ro a fost lansat in 2006. In peste 10 ani de activitate am livrat constant parfumuri originale catre mii de clienti multumiti din toata tara. Acum pe Delight.ro puteti achizitiona si parfumuri de nisa si de boutique la cele mai bune preturi. Peste 2500 de modele de parfumuri originale in stoc cu livrarea a 2-a zi oriunde in tara. Detalii si oferta completa pe www.Delight.r
»»»
Anunt din Bucuresti publicat in 2017-08-09

cesiune parti sociale firma Galati
cesiune parti sociale firma Galati
Firma nostra se ocupa cu servicii si consultanta pentru cesiuni parti sociale firme in Galati si judetul Galati. Echipa noastra asigura toate demersurile necesare pentru cesionare partilor sociale in Galati si Galati dar si infiintari firme Galati si judeul Galati si modificari Registrul Comertului Galati.
»»»
Anunt din Galati publicat in 2017-08-09

cesiune parti sociale firma Pitesti
cesiune parti sociale firma Pitesti
Firma nostra se ocupa cu servicii si consultanta pentru cesiuni parti sociale firme in Pitesti si judetul Arges. Echipa noastra asigura toate demersurile necesare pentru cesionare partilor sociale in Pitesti si Arges dar si infiintari firme Pitesti si judeul Arges si modificari Registrul Comertului Pitesti.
»»»
Anunt din Pitesti publicat in 2017-08-09

cesiune parti sociale firma Bucuresti
cesiune parti sociale firma Bucuresti
Firma nostra se ocupa cu servicii si consultanta pentru cesiuni parti sociale firme in Bucuresti si judetul Ilfov. Echipa noastra asigura toate demersurile necesare pentru cesionare partilor sociale in Bucuresti si Ilfov dar si infiintari firme Bucuresti si judeul Ilfov si modificari Registrul Comertului Bucuresti.
»»»
Anunt din Bucuresti publicat in 2017-08-09

Imprimanta panglici florale
Imprimanta panglici florale
Imprimanta panglici florale. Personalizati-va aranjamentele florale cu numele florariei sau brandul dvs. Imprimanta se poate conecta la laptop sau calculator, imprimarea realizandu-se pe panglici de poliamida, nylon, matase. Livrare rapida in baza comenzii cu datele pentru facturare.Produs nou, garantie. Pret 1936 lei e-mail: mdc.golden@gmail.com
»»»
Anunt din Bucuresti publicat in 2017-08-09

Amanet Auto Bucuresti
Amanet Auto Bucuresti
Profita de oferta lunii August, 0% comision pentru primele 30 zile la contractele incheiate pe 3 luni. Ai nevoie doar de cartea, talonul si buletinul pentru un imprumut. Banii pe loc. Stiti exact cat veti plati la final in momentul in care faceti contractul de imprumut. Un imprumut cu garantii auto se rezolva in 3 pasi simpli: www.amanet1.ro 1.EVALUAM AUTOTURISMUL 2.SEMNAM CONTRACTUL
»»»
Anunt din Bucuresti publicat in 2017-08-09

Parfumuri Givenchy Dahlia Divin Le Nectar 75ml EDP
Parfumuri Givenchy Dahlia Divin Le Nectar 75ml EDP
Magazinul online Delight.ro a fost lansat in 2006. In peste 10 ani de activitate am livrat constant parfumuri originale catre mii de clienti multumiti din toata tara. Acum pe Delight.ro puteti achizitiona si parfumuri de nisa si de boutique la cele mai bune preturi. Peste 2500 de modele de parfumuri originale in stoc cu livrarea a 2-a zi oriunde in tara. Detalii si oferta completa pe www.Delight.r
»»»
Anunt din Bucuresti publicat in 2017-08-09

Sc ofera permanent locuri de munca pe postul de ingrijire batrani
Sc ofera permanent locuri de munca pe postul de ingrijire batrani in zona de nord a italiei. tel. 0773923713 »»»
Anunt din Bacau publicat in 2017-08-09

Parfumuri Paco Rabanne Invictus 100ml EDT
Parfumuri Paco Rabanne Invictus 100ml EDT
Magazinul online Delight.ro a fost lansat in 2006. In peste 10 ani de activitate am livrat constant parfumuri originale catre mii de clienti multumiti din toata tara. Acum pe Delight.ro puteti achizitiona si parfumuri de nisa si de boutique la cele mai bune preturi. Peste 2500 de modele de parfumuri originale in stoc cu livrarea a 2-a zi oriunde in tara. Detalii si oferta completa pe www.Delight.r
»»»
Anunt din Bucuresti publicat in 2017-08-09

Căști audio stereo profesionale cu microfon dinamic,
Căști audio stereo profesionale cu microfon dinamic,
Căști audio stereo profesionale cu microfon dinamic, cardioid. Putere maximă: 1.600 mW la 1 kHz. Greutate: 264 g. Sunt ideale pentru știri și transmisii sportive, anunțuri și interviuri.
»»»
Anunt din Moara Vlasiei publicat in 2017-08-09

locuri de munca pentru germania
Oferim seriozitate maxima persoanelor dornice de munca in strainatate ! Avem nevoie de personal necalificat cu varste pana in 55 de ani pentru fabrici ambalat cosmetice, cadouri, carti, cd-uuri in Germania, Anglia, Olanda.Salariul de 1600 de euro + ore suplimentare. Cazarea si masa gratuite.Info 0738268934, 0742534595, 0742657896 »»»
Anunt din Valcea publicat in 2017-08-09

Pagina ...| 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | ...