Anunturi gratuite - Evrika.ro

Anunturi gratuite Publicare anunt gratuit Cautare anunturi Categorii Intrebari frecvente Contact


Cautare avansata

anunturi afisate de la 321 la 340 din 12683 Anunturi gratuite prin feed RSS

Pagina ...| 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | ...

Remorci de inchiriat/ Inchiriere platforme auto/ Berceni/ Sector 4
Remorci de inchiriat/ Inchiriere platforme auto/ Berceni/ Sector 4
Suntem o firma specializata in inchirierea de remorci si platforme auto, parcul nostru fiind format din 10 PLATFORME auto NOI marca PONGRATZ cu greutati cuprinse intre 1500KG (1 AXA) si 2000kg, 2500KG (2 AXE) si 10 remorci cu prelata. Pret: 100 Lei
»»»
Anunt din Bucuresti publicat in 2017-08-01

Mecanici Camioane
Mecanici Camioane
În numele partenerului său, firmă de transport internațional din Belgia, societatea de recrutare Veco-Rom SRL caută MECANIC CAMIOANE CERINȚE " Cunoașterea unei limbi de circulație internațională (engleză, germană sau franceză) , la nivel conversațional " Experiență în domeniu " Permis de conducere categoria B (cat. CE constituie un avantaj) CE OFERIM " Loc
»»»
Anunt din Bucuresti publicat in 2017-08-01

Cautam soferi de TIR - Germania
Cautam soferi de TIR - Germania
Societate de Recrutare a Fortei de Munca Veco-Rom SRL cauta Soferi de TIR cu contract pe Germania Cerinte: * experienta minim un an * limba engleza sau germana nivel mediu * card digital+atestat valabil * permis (cat C+E) Beneficii: * Loc de munca stabil cu contract de munca pe Germania * Salariu atractiv * Curse pe Germania si Italia * Program de lucru 6 saptamani cu 2 saptaman
»»»
Anunt din Bucuresti publicat in 2017-08-01

Nokia E7 smartphone slider multitouch
Nokia E7 smartphone slider multitouch
Piesa de colectie, veritabil slider conceput ca sprijn pt. oamenii de afaceri. Experienta imbina facilitatile si multitouch-ul unui smartphone cu versatilitatea unui BlackBerry. Meniu Ro. Conexiune in GSM/3G. Baterie rezistenta (1200 mAh) : 2 zile in stand-by, 4 h consum intens. Rezolutie ecran 4: 360*640. Memorie 16 GB (14 GB disponibili efectiv). Filmeaza la o calitate buna 720p, 25/30fps
»»»
Anunt din Iasi publicat in 2017-08-01

Vand/Schimb Korg Pa800
Vand/Schimb Korg Pa800
Vand sau schimb orga electronica KORG Pa800. Stare buna de functionare, urme normale de uzura, fara lovituri, crapaturi - poza reala. Claviatura foarte buna montata pe ea (clapa semigrea) asemeni Korg Pa1x, Pa2x. Se vinde cu husa, cablu de alimentare si aranjata cu program profesional Full toate zonele/genurile inclusiv manele si usoara. Se poate vedea/testa. Accept si Schimb cu Korg P
»»»
Anunt din Turnu Magurele publicat in 2017-08-01

ANGAJAM personal bucatarie ! Vezi posturi disponibile:
ANGAJAM personal bucatarie cu experienta, venit avantajos, contract de munca, masa asigurata, colaborare pe termen lung, echipa unita si amabila. Mai jos posturi disponibile: - ajutor bucatar - 9 pozitii disponibile (sectii: cald, rece, prajeala, sarmale, legume) - personal ambalare - 2 pozitii disponibile - personal curatenie - 2 pozitii disponibile Unitate tip catering. Loca »»»
Anunt din Bucuresti publicat in 2017-08-01

Traduceri legalizate
Traduceri legalizate
Fie ca participati la licitatii, doriti incheierea unui parteneriat sau doriti sa va inscrieti la studii, Traduceri10 va sta la dispozitie pentru traduceri legalizate, garantand confidentialitatea documentelor, flexibilitate, seriozitate si profesionalism. Traducem in 20 de limbi si putem asigura legalizarea notariala pentru traducerile realizate in oricare dintre domeniile: juridic, tehn
»»»
Anunt din Bucuresti publicat in 2017-08-01

Traduceri engleza
Traduceri engleza
Traduceri10 stie de ce aveti nevoie pentru succesul afacerii dumnevoastra: incredere, competenta, profesionalism si preturi convenabile. Fie ca urmariti sa va extindeti pe piete noi, sa incheiati parteneriate si sa va faceti cunoscuta oferta clientilor dumneavoastra, comunicarea este esentiala ! Realizam traduceri engleza in toate domeniile: juridic, tehnic, medical, economic, financi
»»»
Anunt din Bucuresti publicat in 2017-08-01

Traduceri franceza
Traduceri franceza
Traduceri10 ofera servicii de traduceri franceza autorizate si traduceri franceza legalizate. Oferim servicii complete de traducere in cele mai diverse domenii: juridic, tehnic, financiar, economic, bancar, medical, etc. Va punem la dispozitie solutii flexibile pentru predarea si preluarea documentelor, astfel incat sa eficientizam procesul de traducere si sa scurtam termenele de predare.
»»»
Anunt din Bucuresti publicat in 2017-08-01

Traduceri italiana
Traduceri italiana
Experienta in domeniul traducerilor autorizate si legalizate ne recomanda. Va oferim traduceri in/ din limba italiana la preturi competitive, discounturi substantiale pentru fidelitate si asiguram o comunicare ireprosabila. Avand o echipa de profesionisti, ne asiguram intotdeauna ca traducerile dumneavoastra vor indeplini cerintele calitatii: confidentialitate, transparenta, punctualitate si
»»»
Anunt din Bucuresti publicat in 2017-08-01

Traduceri spaniola
Traduceri spaniola
Echipa noastra de traducatori autorizati sta la dispozitia dumneavoastra cu traduceri spaniola, in orice domeniu: juridic, tehnic, financiar, economic, bancar, medical, IT, etc. Traducerile sunt realizate de traducatori autorizati de Ministerul Justitiei, specializati, cu experienta de peste 3 ani in domeniu. Putem asigura autorizarea si legalizarea proiectelor dumneavoastra de traducer
»»»
Anunt din Bucuresti publicat in 2017-08-01

Traduceri germana
Traduceri germana
Oferim servicii de traduceri germana realizate de traducatori nativi, autorizati de Ministerul Justitiei si specializati in domenii precum cel juridic, tehnic, economic, financiar, medical, literar, IT, etc. Echipa noastra este constienta de exigentele clientilor cu privire la calitatea traducerilor, confidentialitate si promptitudine. Suntem permanent orientati spre o gesionare cat mai
»»»
Anunt din Bucuresti publicat in 2017-08-01

Super afacere !
Super afacere ! Castiguri imediate si mari ! Nu trebuie sa platiti nimic ! Nu cumparati nimic ! Oferta este noua ! Selectam urgent persoane foarte serioase ! Se lucreaza in timpul liber, pe calculator. Pentru mai multe detalii, accesati site-ul: www.cascaval.accesrapid.ro »»»
Anunt din Cluj publicat in 2017-08-01

Malaxor Aluat Pizza Paine Pret 5KG
Malaxor Aluat Pizza tip spirala Malaxor Aluat Mic Paine Malaxor Pizza Productie Italia Cuva, spirala, sparge coca inox Destinatie acest model pentru aluat pizza, cozonaci, gogosi, paine Malaxor Pizza Paine O viteza de lucru Transmisie pe lant Tensiune 220v Putere instalata 0, 18 kw Capacitate 21 litri 5 coca 3 kg faina Dimensiune 26x40x47h cm Malaxor cuva diametru 24cm inaltime 16cm »»»
Anunt din Bucuresti publicat in 2017-08-01

Friteuza Pfesionala Cartofi Electrica 8+8 litri
Fripteuza profesionala electrica Fripteuza cartofi Fripteuza profesionala de banc Termostat de lucru Termostat de protectie Capacitate cuva de 1/2 h18cm 8+8litri Dimensiune 535x400x200/300h mm Tensiune 220v Putere instalata 2x2500w Greutate 7, 5kg Productie TURCIA GARANTIE 12 LUNI http://www.utilaj-alimentar.ro/friteuze-friteuza-profesionala-cartofi-fast-food/200-fripteuza-profesionala »»»
Anunt din Bucuresti publicat in 2017-08-01

Aragaz Pfesional Restaurant 4 Ochiuri Pret Inox
Aragaz profesional inox Dimensiune 800x800x900h mm Model 4 ochiuri cu cuptor pe gas Model cu gratare din fonta Putere ochiuri 4X7kw Putere cuptor 9kw Capacitate cuptor 4xGN1/1H6, 5cm Productie TURCIA/ITALIA Plata in Rate Razvan 0723420280 http://www.utilaj-alimentar.ro/aragaze-profesionale-eco-700g/79-aragaz-profesional-pe-gaz-4-ochiuri-pret-inox-la-curs-bnr.html Pentru mai multe detalii »»»
Anunt din Bucuresti publicat in 2017-08-01

reglaj antene satelit
reglaj antene satelit
Mutam, reglam si instalam antene satelit (Digi, Dolce, Focus, Orange tv si Freesat). Reparam aparate (decodoare) Digi, Dolce, Focus Telecomenzi Digi Dolce Focus ! Instalator autorizat orange tv inchei contracte Orange tv, instalez antene satelit orange tv in cel mai scurt timp de la solicitarea clientului. Service antene satelit orange in cel mai scurt timp in Bucuresti si Ilfov. Pentru
»»»
Anunt din Bucuresti publicat in 2017-07-31

CarsOnTheWeb
Vanzare automobile second-hand de calitate, la preturi extraordinare. »»»
Anunt din Bucuresti publicat in 2017-07-31

Ambalaje pentru produse cosmetice Process Color
Ambalaje pentru produse cosmetice Process Color
Ambalaje pentru produse cosmetice ambalaje-plastic.ro. Blistere cosmetice cu insert. Diferite forme si marimi. *Pretul efectiv se calculeaza in urma unei cereri de oferta trimise la adresa noastra de email. 0213359688 ofice@processcolor.ro http://www.processcolor.ro/ http://www.ambalaje-plastic.ro/ http://www.ambalajecofetarii.ro/
»»»
Anunt din Bucuresti publicat in 2017-07-31

Vand 30t grau urgent la pret mic
Vand 30t grau urgent la pret mic
Vand 30t grau urgent la pret mic.foarte calitativ.0755.500.501
»»»
Anunt din Ploiesti publicat in 2017-07-31

Pagina ...| 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | ...